25%

Stavebnica Geomag Classic 60 dielov

Original price was: 40,00€.Current price is: 29,99€. s DPH

Ide o klasickú verziu stavebnice. Obsahuje 60 dielikov a 3 odkladacie krabičky. Obľubujú ju malí i veľkí. Stavebnice Geomag dokážu pri hre spojiť celé rodiny či skupinky priateľov.

viac než 10 skladom

Objednávky prijaté do pondelka 12:00 doručíme v utorok 23.7.

SKU: GE272-CLA-60 Kategórie: ,

Popis produktu

Geomag Classic 60 dielov

Stavebnice Geomag sú zábavné a kreatívne. V jej dielikoch skrytá magnetická sila dokáže zabaviť deti i dospelých. Deťom zlepšujú jemnú motoriku, učia ich rozpoznávať tvary a farby. Taktiež zlepšujú ich schopnosť sústrediť sa.
Stavebnica Geomag Classic 60 dielov predstavuje klasickú verziu. Nájdete v nej magnetické tyčky a kovové guličky, z ktorých môžete postaviť množstvo rôznych 2D a 3D objektov.

Balenie obsahuje: 28 magnetických tyčiek, 28 oceľových guličiek, 2 štvorcové podstavy, 2 päťuholníkové podstavy a 3 odkladacie krabičky

Pozrite si aj ostatné stavebnice od Geomagu v kategórii Stavebnice Geomag.

Magnetická
  stavebnica Geomag Classic 60 dielov

GEOMAG ODKLADACIA KRABIČKA

Odkladacia krabička Geomag je box, do ktorého si viete prehľadne uskladniť dieliky stavebnice. Stavebnica Geomag Classic 60 obsahuje až 3 takéto boxy. Každý z nich má praktický rozmer, vďaka ktorému si môžete vašu obľúbenú stavebnicu poľahky zobrať všade so sebou.

CIEĽOVÁ VEKOVÁ SKUPINA

V zmysle odporúčaní výrobcu je táto magnetická stavebnica vhodná pre vekovú skupinu 3-99 rokov.

Upozornenie! Nevhodné pre deti do troch rokov. Obsahuje malé časti a guličky – hrozí nebezpečenstvo prehltnutia alebo vdýchnutia, čo môže spôsobiť udusenie. Dva magnety sa môžu po prehltnutí zachytiť v črevách.

VZDELÁVACÍ SYSTÉM STEM

Pridanou hodnotou stavebnice je, že vám a najmä vašim deťom zvýši schopnosť koncentrovať sa. Stavebnica je taktiež vhodná pre vzdelávací systém STEM, ktorý sa sústredí na 4 oblasti – vedu, technológie, inžinierstvo a matematiku.

STEM

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Značku Geomag môžeme pochváliť aj za skutočnosť, že rovnako ako o našu zábavu sa stará aj o naše životné prostredie. Pri výrobe svojich skvelých stavebníc totiž využíva vysoký podiel recyklovaných plastov. Pri radách Recycled je to dokonca 100 %. Výborné na tom je, že tieto výrobky majú rovnako žiarivé farby a vysokú kvalitu ako pôvodné Geomag stavebnice.recyklovaný plast