Stavebnice Geomag

Geomag stavebnica - deti

Uvoľnite a zabavte sa s magnetickou stavebnicou Geomag. Naštartujte vašu fantáziu a vytvorte si malé i veľké diela, ktoré vám spravia radosť či ozdobia poličku.

Je skvelé, že stavebnicu obľubujú malí i veľkí. Pri jej skladaní tak môžete stráviť cenné spoločné chvíle s vašimi najbližšími.

Vyberať si môžete klasický variant stavebnice Classic alebo variant Mechanics pre náročnejších. Tento variant je obohatený o mechanické prvky, ktoré vám umožnia stavebnicu rozhýbať. Ak chcete vidieť vaše výtvory žiariť v tme, vyberte si variant Glow. Ten dokáže zachytiť denné svetlo, vďaka ktorému potom v tme žiari.

Objednávky prijaté do pondelka 12:00 doručíme v utorok 23.7.

VZDELÁVACÍ SYSTÉM STEM

Pridanou hodnotou stavebnice je, že vám a najmä vašim deťom zvýši schopnosť koncentrovať sa. Stavebnica je taktiež vhodná pre vzdelávací systém STEM, ktorý sa sústredí na 4 oblasti – veda, technológie, inžinierstvo a matematiku.

STEM

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Značku Geomag môžeme pochváliť aj za skutočnosť, že rovnako ako o našu zábavu sa stará aj o naše životné prostredie. Pri výrobe svojich skvelých stavebníc totiž využíva vysoký podiel recyklovaných plastov. Pri radách Recycled je to dokonca 100%. Výborné na tom je, že tieto výrobky majú rovnako žiarivé farby a vysokú kvalitu ako pôvodné Geomag stavebnice.recyklovaný plast

Ďalšie obľúbené kategórie: