Magnetické a kovové pásky

Naše samolepiace kovové a magnetické pásky sú vhodné pre použitie v domácnosti, v kancelárii, v skladoch, na školách, v reklame, aranžérstve či pri kreatívnej hre s deťmi.

Magnetické pásky využijete pri výrobe foto magnetiek či suvenírových magnetiek, na výrobu ceduliek, menoviek a reklám, ktoré ľahko pripevníte na kovové povrchy (kovové tabule, chladničku, kovové regály, karosériu auta). Nalepením magnetickej pásky na stenu či nábytok viete vytvoriť držiak malých kovových predmetov či nástrojov. Naopak, držiak na nekovové predmety viete vytvoriť použitím kovových pások. Tie vytvoria vhodný podklad pre kancelárske magnety, ktorými potom viete uchytiť fotografie, poznámky, detské kresby a iné nekovové predmety.

Na magnetických páskach sa každých niekoľko milimetrov striedajú severný a južný pól, vďaka čomu sa dve magnetické pásky navzájom priťahujú. V prípade potreby teda dokážete ich vhodným použitím spojiť akékoľvek dva predmety.

Neodýmové pásky majú až 7-krát väčšiu magnetickú silu ako klasické pásky.

Pre podobné účely môžete použiť tiež naše magnety so samolepkou alebo naše lepidlá na magnety v kombinácii s neodýmovými magnetmi.

Objednávky prijaté dnes do 12:00 doručíme zajtra 28.5.