29%

Stavebnica Geomag Mechanics Motion 160 dielov – pohyblivé prvky

48,99 s DPH

Stavebnica z rady Mechanics Motion, s ktorou okrem magnetizmu spoznáte aj prvky mechaniky. Dajte stavebnicu do pohybu skombinovaním guličkových ložísk a magnetickej sily.

 

viac než 10 skladom

Objednávky prijaté dnes do 12:00 doručíme zajtra 28.5.

SKU: GE768-MEMO-160 Kategórie: ,

Popis produktu

Geomag Mechanics Motion 160 dielov

Stavebnice Geomag sú zábavné a kreatívne. V jej dielikoch skrytá magnetická sila dokáže zabaviť deti i dospelých. Deťom zlepšujú jemnú motoriku, učia ich rozpoznávať tvary a farby. Taktiež zlepšujú ich schopnosť sústrediť sa.
Geomag Mechanics Motion 160 dielov predstavuje verziu stavebnice, ktorá spája svety magnetizmu a mechaniky. Stimuluje kreativitu a vynaliezavosť detí.

Pozrite si aj ostatné stavebnice od Geomagu v kategórii Stavebnice Geomag.

Magnetická stavebnica Geomag Mechanics Motion 160

GEOMAG ODKLADACIA KRABIČKA

Odkladacia krabička Geomag je box, do ktorého si viete prehľadne uskladniť dieliky stavebnice. Stavebnica Geomag Mechanics Motion 160 obsahuje až 4 takéto boxy. Každý z nich má praktický rozmer, vďaka ktorému si môžete vašu obľúbenú stavebnicu poľahky zobrať všade so sebou.

CIEĽOVÁ VEKOVÁ SKUPINA

V zmysle odporúčaní výrobcu je táto magnetická stavebnica vhodná od 7 rokov.

Upozornenie! Nevhodné pre deti do troch rokov. Obsahuje malé časti a guličky – hrozí nebezpečenstvo prehltnutia alebo vdýchnutia, čo môže spôsobiť udusenie. Dva magnety sa môžu po prehltnutí zachytiť v črevách.

VZDELÁVACÍ SYSTÉM STEM

Pridanou hodnotou stavebnice je, že vám a najmä vašim deťom zvýši schopnosť koncentrovať sa. Stavebnica je taktiež vhodná pre vzdelávací systém STEM, ktorý sa sústredí na 4 oblasti – vedu, technológie, inžinierstvo a matematiku.

STEM
Magnetická stavebnica Geomag Mechanics Motion 160

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Značku Geomag môžeme pochváliť aj za skutočnosť, že rovnako ako o našu zábavu sa stará aj o naše životné prostredie. Pri výrobe svojich skvelých stavebníc totiž využíva vysoký podiel recyklovaných plastov. Pri radách Recycled je to dokonca 100 %. Výborné na tom je, že tieto výrobky majú rovnako žiarivé farby a vysokú kvalitu ako pôvodné Geomag stavebnice.recyklovaný plast