25%

Magnetická zberná tyč (separátor)

59,99 s DPH

Zberná palička je šikovný nástroj, ktorý vám uľahčí pozbierať alebo vytriediť drobné kovové predmety alebo častice. Je to výborný pomocník do dielne, bytu či priemyslu.

viac než 10 skladom

Objednávky prijaté dnes do 12:00 doručíme zajtra 28.5.

SKU: RZN-TYC Kategória:

Popis produktu

Magnetická zberná tyč je nástroj na jednoduché, rýchle a bezpečné zdvihnutie alebo vytriedenie kovových pilín, triesok, klincov, spôn, podložiek alebo iných kovových častíc. Oceníte ju napríklad v okamihu, keď potrebujete pozbierať viacero drobných kovových predmetov zo zeme. Rovnako dobre poslúži aj v prípade, keď potrebujete kovové predmety pozbierať z ťažšie dostupných miest. Oceníte ju aj pri triedení kovových predmetov a častíc spomedzi iných nemagnetických materiálov.

Ako magnetická tyč funguje?

Magnetická zberná tyč dokáže zdvihnúť či vyseparovať kovové predmety a častice vďaka silnému permanentnému magnetu, ktorý sa v nej ukrýva.

Magnetická zberacia tyč (separačná tyč) sa skladá:

  • zo základnej časti – nerezového oceľového plášťa s rukoväťou
  • zo stredovej vyťahovacej časti – tyčky so silným magnetom.

Pri zbieraní je magnetická ručná tyč na zber kovových triesok v základnej polohe so zasunutou stredovou tyčkou s magnetom. Kovové predmety sa vtedy ku nej priťahujú a ostávajú prichytené na oceľovom plášti. Následne sa na zbernej tyči presunú na požadované miesto, kde sa uvoľnia povytiahnutím stredovej tyčky.

Dĺžka tyče v zasunutej polohe je 42 cm, priemer konca je 2,5 cm a hmotnosť je 440 gramov. Koniec rukoväte je vybavený praktickým háčikom pre možnosť odložiť zbernú tyč zavesením.