Magnetické pero strieborné

15,49 s DPH

Pero, s ktorým je zábava. Vďaka jeho magnetickým častiam sa vie v okamihu premeniť na magnetickú stavebnicu, s ktorou si vyplníte voľné chvíle. Hra s ním má anti-stresový účinok.  Jej výsledkom sú malé umelecké diela, ktoré vám spravia radosť.

viac než 10 skladom

Objednávky prijaté do pondelka 12:00 doručíme v utorok 23.7.

Vlastnosti

Farba

strieborná

Popis produktu

Fascinujúce magnetické pero, ktoré vám poslúži nie len na písanie, ale aj na zábavu. Vďaka jeho magnetickým dielom a pribaleným oceľovým guličkám máte skvelú magnetickú stavebnicu vždy so sebou. Keďže z jeho častí môžete vytvárať rôzne kreatívne kombinácie, zažijete s ním veľa zábavy a pomôže vám odbúrať stres. Výsledkom hry s ním je neraz malé umelecké dielo, ktoré vám spraví radosť. Vďaka jeho pogumovaným hlaviciam ho viete využiť dokonca aj ako stylus pre dotykové obrazovky.

Magnetické
  pero ako stavebnica

Balenie obsahuje:

  • 1x tuha
  • 13 prstencových neodýmových magnetov
  • 12 ks oceľových guľôčok
  • dve pogumované hlavice, ktoré možno použiť pri práci s dotykovou obrazovkou
  • čierna darčeková krabička

Skvelý darček vhodný pre učiteľov, študentov, inžinierov, lekárov, právnikov, dizajnérov, kolegov či kamarátov.

Upozornenie: Dva magnety sa môžu po prehltnutí zachytiť v črevách. Magnetické pero nie je vhodné pre deti, ktoré by časti pera mohli prehltnúť. Skladujte magnety na bezpečnom mieste mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 14 rokov. Používajte pod dohľadom dospelej osoby.

Obsah balenia:

1x Magnetické pero v krabičke

magnetické
  pero, stavebnica