Magnet v puzdre s dierou pre skrutku 25×8 mm

3,09 s DPH

Množstevné zľavy
Cena od 1 ks:3,09€
Cena od 5 ks: 2,74€
Cena od 15 ks: 2,49€
Cena od 40 ks: 2,29€
Cena od 180 ks: Požiadajte o cenovú ponuku
23487 skladom

Objednávky prijaté do pondelka 12:00 doručíme v utorok 23.7.

SKU: US-25-8-N38-M5 Kategória:

Vlastnosti

Priemer

25 mm

Výška

8 mm

Veľkosť diery

M5

Magnetická sila

19 kg

Materiál

neodým N38 + oceľ

Povrch

tri vrstvy: nikel-meď-nikel

Teplotná odolnosť

do 80 °C

Hmotnosť

24 g

Popis produktu

Magnetický úchyt s dierou v strede pre skrutku M5. Úchyt sa skladá z neodýmového magnetu a oceľového cylindra, ktorý celú silu magnetu sústreďuje do malého priestoru na jednej strane magnetu. Vďaka tomu dokáže úchyt udržať aj veľmi ťažké predmety a je vhodný ako vertikálny aj horizontálny magnetický držiak. Keďže je všetok magnetizmus sústredený na povrchu aktívnej strany úchytu, sila prudko klesá so vzdialenosťou a úchyty takmer vôbec nepôsobia na vzdialenejšie predmety. Zadná strana úchytu nie je magnetická.

Pri ideálnych podmienkach úchyt 25×8 udrží 19 kg ocele, ak je hrubá aspoň 8 mm, dotýka sa úchytu celou plochou a visí na ňom (teda úchyt smeruje aktívnou stranou zvislo nadol a priťahuje oceľový predmet dohora). Na zošuchnutie kovového predmetu z úchytu je potrebná oveľa menšia sila, ako na odtrhnutie. Ak je úchyt pripevnený ku stene (a nie ku stropu) a predmety sú naň prikladané z boku, udrží 9,4 kg.

Pre zvýšenie sily tohto úchytu proti šmyku alebo pre ochranu citlivejších materiálov proti poškriabaniu môžete na magnet nasunúť gumenú ochrannú krytku z našej ponuky.

Všetky úchyty majú severný pól na aktívnej strane (navzájom sa teda odpudzujú).