Stavebnica Geomag Supercolor 114 dielov

43,69 s DPH

Ponorte sa so svojimi deťmi do sveta farieb a hier. Zapojte fantáziu a postavte si svoj magnetický výtvor s Geomag stavebnicou.

48 skladom

Objednávky prijaté do pondelka 12:00 doručíme v utorok 23.7.

SKU: GE382-SCOL-114 Kategórie: ,

Popis produktu

Geomag Supercolor Panels 114 dielov

Stavebnice Geomag sú zábavné a kreatívne. V jej dielikoch skrytá magnetická sila dokáže zabaviť deti i dospelých. Deťom zlepšujú jemnú motoriku, učia ich rozpoznávať tvary a farby. Taktiež zlepšujú ich schopnosť sústrediť sa.
Stavebnica Geomag Supercolor Panels 114 dielov predstavuje super farebnú verziu s množstvom tvarov. Nájdete v nej magnetické tyčky a kovové guličky, z ktorých môžete postaviť rôzne 2D a 3D objekty.

Balenie obsahuje: 36 magnetických tyčiek, 36 oceľových guličiek, 24 trojuholníkových tvarov, 12 štvorcových tvarov a 6 päťuholníkových tvarov, 3 úložné boxy.

Vo vnútri tiež nájdete kopec zaujímavých nápadov a návod, čo všetko môžete zo stavebníc Geomag postaviť.

Pozrite si aj ostatné stavebnice od Geomagu v kategórii Stavebnice Geomag.

Geomag
  stavebnica supercolor

GEOMAG ODKLADACIA KRABIČKA

Odkladacia krabička Geomag je box, do ktorého si viete prehľadne uskladniť dieliky stavebnice. Stavebnica Geomag Supercolor 114 obsahuje 3 takéto boxy. Každý z nich má praktický rozmer, vďaka ktorému si môžete vašu obľúbenú stavebnicu poľahky zobrať všade so sebou.

CIEĽOVÁ VEKOVÁ SKUPINA

V zmysle odporúčaní výrobcu je táto magnetická stavebnica vhodná pre vekovú skupinu 5-99 rokov.

Upozornenie! Nevhodné pre deti do troch rokov. Obsahuje malé časti a guličky – hrozí nebezpečenstvo prehltnutia alebo vdýchnutia, čo môže spôsobiť udusenie. Dva magnety sa môžu po prehltnutí zachytiť v črevách.

VZDELÁVACÍ SYSTÉM STEM

Pridanou hodnotou stavebnice je, že vám a najmä vašim deťom zvýši schopnosť koncentrovať sa. Stavebnica je taktiež vhodná pre vzdelávací systém STEM, ktorý sa sústredí na 4 oblasti – vedu, technológie, inžinierstvo a matematiku.

STEM

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Značku Geomag môžeme pochváliť aj za skutočnosť, že rovnako ako o našu zábavu sa stará aj o naše životné prostredie. Pri výrobe svojich skvelých stavebníc totiž využíva vysoký podiel recyklovaných plastov. Pri radách Recycled je to dokonca 100 %. Výborné na tom je, že tieto výrobky majú rovnako žiarivé farby a vysokú kvalitu ako pôvodné Geomag stavebnice.recyklovaný plast