Tancujúce ramená – 35 cm

99,99 s DPH

Tancujúce ramená v sebe skrývajú kombináciu nadčasovej krásy s inovatívnou technológiou. Ilúzia večného pohybu vytvorí jedinečnú atmosféru u vás doma či v kancelárii.

20 skladom

Objednávky prijaté do pondelka 12:00 doručíme v utorok 23.7.

SKU: SWISTI-35 Kategória:

Vlastnosti

Šírka

34 cm

Výška

35 cm

Hĺbka

8 cm

Materiál

ABS + hliník

Hmotnosť

270 g

Popis produktu

Vychutnajte si dokonalé spojenie umenia a technológie. Táto jedinečná kinetická socha priťahuje pozornosť, pretože vytvára nekonečný a fascinujúci pohyb. Precízne navrhnuté ramená sa jemne kývajú v dokonalej harmónii a vytvárajú tak očarujúcu atmosféru.

 

Ako to funguje?

Tancujúce ramená, známe aj pod názvom The Swinging Sticks či hojdacie tyčinky, v sebe skrývajú tichú a sofistikovanú súhru elektromagnetizmu a fyziky. Vďaka šikovnému využitiu 4 ks AA batérií a magnetickej sily sa ramená po spustení dokážu nepretržite hojdať bez straty ladnosti pohybu až dva roky. Počas tejto doby magnetické ramená nikdy nezastavia. Sú navrhnuté tak, aby sa udržali v neustálom pohybe bez vašej pomoci. Tancujúce ramená menia rýchlosť a smer bez toho, aby ste sa ich dotkli. Vzniká tak ilúzia večného pohybu, ktorá ohromuje.

Túto patentovanú technológiu vytvorili dvaja nemeckí dizajnéri a technici. Ich zámerom bolo vytvoriť perpetuum mobile – večný pohyb. Tejto myšlienke venovali roky oddanosti. Výsledok ich snaženia sa prejavil v podobe tancujúcich ramien, ktoré sa najviac priblížili predstave dokonalého perpetuum mobile.

Podstava tancujúcich ramien je z kvalitného čierneho plastu. Samotné tancujúce ramená sú vyrobené z hliníka. Celý produkt má matný vzhľad.

Návod k produktu:
Tancujúce ramená – manuál V20240129

Obsah balenia:
1 x Tancujúce ramená – 35 cm
Obsah
  balenia - magnetické kyvadlo
4 ks AA batérií nie sú súčasťou balenia.

Správne nastavenie a fungovanie tancujúcich ramien: