25%

Stavebnica Geomag Classic 93 dielov

Original price was: 60,00€.Current price is: 44,99€. s DPH

Ide o klasickú verziu stavebnice. Obsahuje až 93 dielikov a 2 odkladacie krabičky. Obľubujú ju malí i veľkí. Stavebnice Geomag dokážu pri hre spojiť celé rodiny či skupinky priateľov.

10 skladom

Objednávky prijaté do zajtra 12:00 doručíme v utorok 18.6.

SKU: GE273-CLA-93 Kategórie: ,

Popis produktu

Geomag Classic 93 dielov

Stavebnice Geomag sú zábavné a kreatívne. V jej dielikoch skrytá magnetická sila dokáže zabaviť deti i dospelých. Deťom zlepšujú jemnú motoriku, učia ich rozpoznávať tvary a farby. Taktiež zlepšujú ich schopnosť sústrediť sa.
Stavebnica Geomag Classic 93 dielov predstavuje klasickú verziu. Nájdete v nej magnetické tyčky a kovové guličky, z ktorých môžete postaviť množstvo rôznych 2D a 3D objektov.

Balenie obsahuje: 44 magnetických tyčiek, 44 oceľových guličiek, 2 štvorcové podstavy, 3 päťuholníkové podstavy a 2 odkladacie krabičky

Pozrite si aj ostatné stavebnice od Geomagu v kategórii Stavebnice Geomag.

Magnetická stavebnica Geomag Classic 93 dielov

GEOMAG ODKLADACIA KRABIČKA

Odkladacia krabička Geomag je box, do ktorého si viete prehľadne uskladniť dieliky stavebnice. Stavebnica Geomag Classic 93 obsahuje 2 takéto boxy. Každý z nich má praktický rozmer, vďaka ktorému si môžete vašu obľúbenú stavebnicu poľahky zobrať všade so sebou.

CIEĽOVÁ VEKOVÁ SKUPINA

V zmysle odporúčaní výrobcu je táto magnetická stavebnica vhodná pre vekovú skupinu 3-99 rokov.

Upozornenie! Nevhodné pre deti do troch rokov. Obsahuje malé časti a guličky – hrozí nebezpečenstvo prehltnutia alebo vdýchnutia, čo môže spôsobiť udusenie. Dva magnety sa môžu po prehltnutí zachytiť v črevách.

VZDELÁVACÍ SYSTÉM STEM

Pridanou hodnotou stavebnice je, že vám a najmä vašim deťom zvýši schopnosť koncentrovať sa. Stavebnica je taktiež vhodná pre vzdelávací systém STEM, ktorý sa sústredí na 4 oblasti – vedu, technológie, inžinierstvo a matematiku.

STEM

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Značku Geomag môžeme pochváliť aj za skutočnosť, že rovnako ako o našu zábavu sa stará aj o naše životné prostredie. Pri výrobe svojich skvelých stavebníc totiž využíva vysoký podiel recyklovaných plastov. Pri radách Recycled je to dokonca 100 %. Výborné na tom je, že tieto výrobky majú rovnako žiarivé farby a vysokú kvalitu ako pôvodné Geomag stavebnice.recyklovaný plast