5%

Kovová fólia biela – popisovateľná fixami 100×60 cm, samolepiaca

20,79 s DPH

Fólia je použiteľná ako magnetická tabuľa pre uchytenie poznámok magnetmi. Je popisovateľná fixkami. Vďaka samolepiacej strane ju ľahko umiestnite na požadované miesto.

viac než 10 skladom

Objednávky prijaté dnes do 12:00 doručíme zajtra 28.5.

Vlastnosti

Hrúbka

0,5 mm

Rozmery

100 x 60 cm

Hmotnosť

1 kg

Popis produktu

Potrebujete magnetickú tabuľu do kancelárie, obchodu, školy či detskej izby? Vytvorte si ju jednoducho využitím našej kovovej fólie. Vďaka jej samolepiacej strane si ju viete umiestniť takmer kdekoľvek, jednoducho a veľmi rýchlo.
samolepiaca kovová fólia biela - magnetická tabuľa

Magnetická tabuľa vám výborne poslúži na prichytenie poznámok či iných dokumentov pomocou magnetov. Vďaka svojej bielej farbe a lesklej povrchovej úprave je taktiež popisovateľná fixkami (popisovačmi na biele a flipchartové tabule), ktoré sa dajú z tabule jednoducho zotrieť.

samolepiaca kovová fólia biela - magnetická tabuľa

Pre prichytenie poznámok odporúčame použiť naše kancelárske magnetky, ktorých tvar vám zabezpečí pohodlnú manipuláciu s nimi. Navyše, vďaka svojej farebnosti sú výborným doplnkom do kancelárie či domácnosti. Staršie čierne feritové magnety by mohli byť pre magnetickú tabuľu vyrobenú z kovovej fólie slabé, preto túto kombináciu neodporúčame. Novšie neodýmové magnety majú síce silu dostatočnú, avšak sú krehké. V prípade, ak by dva takéto silné neodýmy uskočili k sebe, mohli by sa rozbiť. Preto sú pre magnetickú tabuľu kancelárske magnetky najlepšou voľbou.

Na magnetickú tabuľu si okrem poznámok môžete prichytiť aj rôzne suvenírové magnetky a foto magnetky, ktoré si viete vyrobiť aj svojpomocne pomocou našich samolepiacich magnetických fólií či samolepiacich magnetických pások.

Magnetky na magnetickú tabuľu

Hrúbka tabule je 0,5 mm. Samolepiaca strana fólie je vybavená lepidlom, ktoré dobre drží na rôznych hladkých povrchoch ako je skriňa či stena. Je ľahko strihateľná nožnicami. V prípade potreby si teda viete jej rozmer upraviť podľa vlastných predstáv.

Obsah balenia:

1x Kovová fólia biela – 100×60 cm

samolepiaca kovová fólia biela - magnetická tabuľa - samolepiaca vrstva