24%

Stavebnica Geomag Mechanics Motion 96 dielov – pohyblivé prvky

Original price was: 45,00€.Current price is: 33,99€. s DPH

Stavebnica Geomag rady Mechanics, s ktorou okrem magnetizmu spoznáte aj prvky mechaniky. Dajte stavebnicu do pohybu pomocou guličkových ložísk a odpudivej magnetickej sily.

 

viac než 10 skladom

Objednávky prijaté do zajtra 12:00 doručíme v utorok 18.6.

SKU: GE767-MEMO-96 Kategórie: ,

Popis produktu

Geomag Mechanics Motion 96 dielov

Stavebnice Geomag sú zábavné a kreatívne. V jej dielikoch skrytá magnetická sila dokáže zabaviť deti i dospelých. Deťom zlepšujú jemnú motoriku, učia ich rozpoznávať tvary a farby. Taktiež zlepšujú ich schopnosť sústrediť sa.
Geomag Mechanics Motion 96 dielov predstavuje verziu stavebnice, ktorá spája svety magnetizmu a mechaniky. Deťom stimuluje kreativitu a vynaliezavosť.

Pozrite si aj ostatné stavebnice od Geomagu v kategórii Stavebnice Geomag.

Magnetická stavebnica Geomag Mechanics Motion 96

CIEĽOVÁ VEKOVÁ SKUPINA

V zmysle odporúčaní výrobcu je táto magnetická stavebnica vhodná od 7 rokov.

Upozornenie! Nevhodné pre deti do troch rokov. Obsahuje malé časti a guličky – hrozí nebezpečenstvo prehltnutia alebo vdýchnutia, čo môže spôsobiť udusenie. Dva magnety sa môžu po prehltnutí zachytiť v črevách.

GEOMAG ODKLADACIA KRABIČKA

Odkladacia krabička Geomag je box, do ktorého si viete prehľadne uskladniť dieliky stavebnice. Stavebnica Geomag Mechanics Motion 96 obsahuje až 3 takéto boxy. Každý z nich má praktický rozmer, vďaka ktorému si môžete vašu obľúbenú stavebnicu poľahky zobrať všade so sebou.

VZDELÁVACÍ SYSTÉM STEM

Pridanou hodnotou stavebnice je, že vám a najmä vašim deťom zvýši schopnosť koncentrovať sa. Stavebnica je taktiež vhodná pre vzdelávací systém STEM, ktorý sa sústredí na 4 oblasti – vedu, technológie, inžinierstvo a matematiku.

STEM

Magnetická stavebnica Geomag Mechanics Motion 96

 

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Značku Geomag môžeme pochváliť aj za skutočnosť, že rovnako ako o našu zábavu sa stará aj o naše životné prostredie. Pri výrobe svojich skvelých stavebníc totiž využíva vysoký podiel recyklovaných plastov. Pri radách Recycled je to dokonca 100 %. Výborné na tom je, že tieto výrobky majú rovnako žiarivé farby a vysokú kvalitu ako pôvodné Geomag stavebnice.

vyrobené z recyklovaného plastu