5%

Kovová fólia čierna – popisovateľná kriedou 100×60 cm, samolepiaca

Original price was: 21,99€.Current price is: 20,79€. s DPH

Fólia je použiteľná ako magnetická tabuľa pre uchytenie poznámok magnetmi. Je popisovateľná kriedami. Vďaka samolepiacej strane ju ľahko umiestnite na požadované miesto.

viac než 10 skladom

Objednávky prijaté do zajtra 12:00 doručíme v utorok 18.6.

Vlastnosti

Hrúbka

0,7 mm

Rozmery

100 x 60 cm

Hmotnosť

1,3 kg

Popis produktu

Potrebujete magnetickú tabuľu do kancelárie, obchodu, školy či detskej izby? Vytvorte si ju jednoducho využitím našej kovovej fólie. Vďaka jej samolepiacej strane si ju viete umiestniť takmer kdekoľvek, jednoducho a veľmi rýchlo.

Magnetická tabuľa vám výborne poslúži na prichytenie poznámok či iných dokumentov pomocou magnetov. Vďaka svojej čiernej farbe a matnej povrchovej úprave je taktiež popisovateľná kriedami, ktoré sa dajú z tabule jednoducho zotrieť.

Pre prichytenie poznámok odporúčame použiť naše kancelárske magnetky, ktorých tvar vám zabezpečí pohodlnú manipuláciu s nimi. Navyše, vďaka svojej farebnosti sú výborným doplnkom do kancelárie či domácnosti. Staršie čierne feritové magnety by mohli byť pre magnetickú tabuľu vyrobenú z kovovej fólie slabé, preto túto kombináciu neodporúčame. Novšie neodýmové magnety majú síce silu dostatočnú, avšak sú krehké. V prípade, ak by dva takéto silné neodýmy uskočili k sebe, mohli by sa rozbiť. Preto sú pre magnetickú tabuľu kancelárske magnetky najlepšou voľbou.

Na magnetickú tabuľu si okrem poznámok môžete prichytiť aj rôzne suvenírové magnetky a foto magnetky, ktoré si viete vyrobiť aj svojpomocne pomocou našich samolepiacich magnetických fólií či samolepiacich magnetických pások.

Hrúbka tabule je 0,7 mm. Samolepiaca strana fólie je vybavená lepidlom, ktoré dobre drží na rôznych hladkých povrchoch ako skriňa či stena. Je ľahko strihateľná nožnicami. V prípade potreby si teda viete jej rozmer upraviť podľa predstáv.

Obsah balenia: 

1x Kovová fólia čierna 100×60 cm

Kovová fólia čierna - popisovateľná kriedou 100x60 cm, samolepiaca