Neodýmová magnetická lepiaca páska 20×1,5 mm (1 meter) – EXTRA SILNÁ

33,49 s DPH

Množstevné zľavy
Cena od 1 ks:33,49€
Cena od 3 ks: 32,49€
Cena od 10 ks: 31,49€
Cena od 20 ks: 30,49€
Cena od 50 ks: Požiadajte o cenovú ponuku
viac než 50 skladom

Objednávky prijaté do pondelka 12:00 doručíme v utorok 23.7.

SKU: NP20-1.5-R8 Kategória:

Vlastnosti

Šírka

20 mm

Hrúbka

1,5 mm

Magnetická sila

650 g/cm2

Materiál

izotropná neodýmová fólia – R8

Teplotná odolnosť

do 80 °C

Hmotnosť

162 g (1 meter)

Lepidlo

3M – 9448

Popis produktu

Táto magnetická lepiaca páska je na rozdiel od bežných feritových pások neodýmová, vďaka čomu má na pomery magnetických pások neuveriteľnú silu ohromných 650 gramov na cm2! Je viac než 6-krát silnejšia ako bežné feritové magnetické pásky a perfektne sa hodí na miesta, kde potrebujete dosiahnuť vysokú priľnavú silu a máte málo miesta. Napríklad pre utesnenie rôznych spojov, na pritiahnutie nepriliehajúcich dvierok a podobne.

Páska je široká 20 mm, hrubá 1,5 mm a na rozdiel od bežných neodýmových magnetov zvládne pracovnú teplotu až do 120 °C. Môžete ju nalepiť na bežné materiály ako plast, stena, drevo, kovy. Používanie je mimoriadne jednoduché.

Páska sa predáva v rolkách s dĺžkou 1 meter (každá rolka obsahuje + 2 cm grátis, celková dĺžka pásky je 102 cm). Ak si objednáte viac metrov, pošleme vám niekoľko roliek s dĺžkou 1 meter.

Magnetická a lepiaca strana

Magnetická lepiaca páska má magnetickú a lepiacu stranu. Magnetická strana sa prikladá na kov.  Na lepiacej strane je lepidlo 3M, ktoré je určené pre najrôznejšie materiály a aplikácie, ktoré vyžadujú pevné spojenia. Na magnetickej strane sa po každých 5 milimetroch striedajú severný a južný pól.

Nezanecháva žiadne stopy

Na rozdiel od bežnej lepiacej pásky, magnetická páska lepí rýchlo a čisto. Povrch, na ktorý prilepíte stranu s lepidlom, zostane čistý.

Magnetická sila

Táto neodýmová magnetická páska je to najsilnejšie, čo môžete nájsť v kategórii tzv. gumených magnetov. So silou 650 gramov na cm2 nájde široké využitie na miestach s potrebou vysokej priľnavej sily a udrží aj ťažšie predmety, s ktorými si feritové magnetické pásky neporadia.

Kde môžete pásku použiť?

Neodýmovú magnetickú lepiacu pásku využijete pre remeselné a domáce projekty, nápisy a bannery, bulletinové tabule, ako držiak rôznych nástrojov, utesnenie spojov či pri výrobe rôznych pomôcok pre učenie detí.

Osvedčia sa tiež pri výrobe magnetiek na chladničku, na pripevnenie obrázkov alebo kalendára na stenu, pripevnenie fotiek na chladničku a na označenie tovaru na regáloch.

Môžete ju pripevniť na materiály ako plast, porcelán, stena, drevo, hliník, nerez a iné hladké povrchy.

Jednoduché používanie

Magnetickú pásku môžete nastrihať obyčajnými nožnicami. Po odstrihnutí požadovanej dĺžky odporúčame vyrovnať pásku tak, že ju na 24 hodín pripevníte k rovnému železnému povrchu.

Magnetické pásky sa navzájom priťahujú, preto nimi dokážete spojiť aj dva nemagnetické predmety.

Pre pevnejšie spojenie odporúčame povrch pred lepením vyčistiť.

Upozornenie: Nikdy nepribližujte magnetické pásky k neodýmovým magnetom, pretože môže dôjsť k ich demagnetizácii. Magnetickú pásku preto nepoužívajte ako podklad na prichytenie magnetov. Na tento účel použite našu kovovú pásku.