Magnetická lepiaca páska 30×1,5 mm (1 meter)

2,99 s DPH

Množstevné zľavy
Cena od 1 ks:2,99€
Cena od 5 ks: 2,56€
Cena od 20 ks: 2,14€
Cena od 50 ks: 1,89€
Cena od 200 ks: Požiadajte o cenovú ponuku
viac než 200 skladom

Objednávky prijaté do zajtra 14:00 doručíme v utorok 6.12.

SKU: P30-1.5 Kategória:

Vlastnosti

Šírka

30 mm

Hrúbka

1,5 mm

Magnetická sila

100 g/cm2

Hmotnosť

165 g (1 meter)

Popis produktu

Magnetická lepiaca páska slúži na pripevnenie nemagnetického predmetu na kovový povrch. Môžete ňou označiť regále alebo ju použiť ako držiak pre menšie nástroje.

Páska je široká 30 mm a hrubá 1,5 mm. Jej magnetická sila je 100 gramov na cm2. Môžete ju použiť na bežné materiály ako plast, stena, drevo, kovy. Používanie je mimoriadne jednoduché.

Magnetická a lepiaca strana

Magnetická lepiaca páska má magnetickú a lepiacu stranu. Magnetická strana sa prikladá na kov.  Na lepiacej strane je lepidlo M3, ktoré je určené pre najrôznejšie materiály a aplikácie, ktoré vyžadujú pevné spojenia. Na magnetickej strane sa každý milimeter striedajú severný a južný pól.

Nezanecháva žiadne stopy

Na rozdiel od bežnej lepiacej pásky, magnetická páska lepí rýchlo a čisto. Povrch, na ktorý prilepíte stranu s lepidlom zostane čistý.

Magnetická sila

Magnetická páska neslúži na držanie veľkých predmetov. Ale ak ju použijete na menšie predmety, nemusíte mať obavy, že budú odpadávať a stále ich budete musieť dvíhať zo zeme.

Kde môžete pásku použiť?

Magnetickú lepiacu pásku využijete pre remeselné a domáce projekty, nápisy a bannery, bulletinové tabule ako držiak menších nástrojov a pomôcky pre učenie detí. Niektorí zákazníci pásku využili napríklad na upevnenie železnej nádoby s farbou v kufri alebo na vytvorenie rodinnej fotografickej dosky. Jedna zákazníčka použila pásku v kúpeľni ako držiak pre manikúru a pedikúru.

Ďalšie využitie je výroba magnetiek na chladničku, pripevnenie obrázkov alebo kalendára na stenu, pripevnenie fotiek na chladničku a na označenie tovaru na regáloch.

Môžete ju pripevniť na materiály ako plast, porcelán, stena, drevo, hliník, nerez a iné hladké povrchy.

Jednoduché používanie

Magnetickú pásku môžete nastrihať obyčajnými nožnicami. Po odstrihnutí požadovanej dĺžky odporúčame vyrovnať pásku tak, že ju na 24 hodín pripevníte k rovnému železnému povrchu.

Magnetické pásky sa navzájom priťahujú, preto nimi dokážete spojiť aj dva nemagnetické predmety.

Pre pevnejšie spojenie odporúčame povrch pred lepením vyčistiť.

Upozornenie: Nikdy nepribližujte magnetické pásky k neodýmovým magnetom, pretože môže dôjsť k ich demagnetizácii. Magnetickú pásku preto nepoužívajte ako podklad na prichytenie magnetov. Na tento účel použite našu kovovú pásku.

1 recenzia k produktu Magnetická lepiaca páska 30×1,5 mm (1 meter)

  1. Emil Rakyta

    s konkrétnym výrobkom nemám skúsenosti, ale verím že mi poslúži na fotografie a poznámky. Poznám ho len sprostredkovane používaním na reklamných výrobkoch, hlavne v oblasti rôznych suvenírov, ktorými mám oblepenú celú chladničku.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *