Stavebnica Geomag Glitter 68 dielov

24,29 s DPH

Super štýlový rad Geomag Glitter je venovaný fanúšikom žiarivých farieb. Obľubujú ho malí i veľkí. Stavebnice Geomag dokážu pri hre spojiť celé rodiny či skupinky priateľov.

47 skladom

Objednávky prijaté do pondelka 12:00 doručíme v utorok 23.7.

SKU: GE533-GLIT-68 Kategórie: ,

Popis produktu

Geomag Glitter 68 dielov

Stavebnice Geomag sú zábavné a kreatívne. V jej dielikoch skrytá magnetická sila dokáže zabaviť deti i dospelých. Deťom zlepšujú jemnú motoriku, učia ich rozpoznávať tvary a farby. Taktiež zlepšujú ich schopnosť sústrediť sa.
Stavebnica Geomag Glitter 68 dielov predstavuje trblietavú verziu plnú farieb. Nájdete v nej magnetické tyčky a kovové guličky, z ktorých môžete postaviť množstvo rôznych 2D a 3D objektov.

Balenie obsahuje: 24 magnetických tyčiek, 20 oceľových guličiek, 12 trojuholníkových tvarov, 10 štvorcových tvarov a 2 päťuholníkové tvary.

Vo vnútri tiež nájdete kopec zaujímavých nápadov a návod, čo všetko môžete zo stavebníc Geomag postaviť.

Pozrite si aj ostatné stavebnice od Geomagu v kategórii Stavebnice Geomag.

magnetická
  stavebnica Geomag - trblietavá

CIEĽOVÁ VEKOVÁ SKUPINA

V zmysle odporúčaní výrobcu je táto magnetická stavebnica vhodná pre vekovú skupinu 3-99 rokov.

Upozornenie! Nevhodné pre deti do troch rokov. Obsahuje malé časti a guličky – hrozí nebezpečenstvo prehltnutia alebo vdýchnutia, čo môže spôsobiť udusenie. Dva magnety sa môžu po prehltnutí zachytiť v črevách.

VZDELÁVACÍ SYSTÉM STEM

Pridanou hodnotou stavebnice je, že vám a najmä vašim deťom zvýši schopnosť koncentrovať sa. Stavebnica je taktiež vhodná pre vzdelávací systém STEM, ktorý sa sústredí na 4 oblasti – vedu, technológie, inžinierstvo a matematiku.

STEM

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Značku Geomag môžeme pochváliť aj za skutočnosť, že rovnako ako o našu zábavu sa stará aj o naše životné prostredie. Pri výrobe svojich skvelých stavebníc totiž využíva vysoký podiel recyklovaných plastov. Pri radách Recycled je to dokonca 100 %. Výborné na tom je, že tieto výrobky majú rovnako žiarivé farby a vysokú kvalitu ako pôvodné Geomag stavebnice.