Magnetické fólie A4 hrúbka 1 mm 13 ks – farebný balíček

29,99 s DPH

Farebný set magnetických fólií formátu A4. V balíčku nájdete 13 ks pestrých fólií vhodných na vytvorenie vlastných reklám, magnetiek, či ceduliek držiacich na rôznych kovových povrchoch (kovové regály, karoséria auta či chladnička). Požadovanú grafiku je na fólie možné dostať nalepením vašich nálepiek, alebo potlačením vhodnými tlačiarenskými metódami. Ľahko sa strihajú, čo vám umožňuje prispôsobiť si ich tvar a veľkosť podľa vašich potrieb.

Množstevné zľavy
Cena od 1 ks:29,99€
Cena od 2 ks: 28,99€
viac než 10 skladom

Objednávky prijaté do zajtra 14:00 doručíme v utorok 26.9.

SKU: P-A4-1-ALLCOL13 Kategórie: ,

Vlastnosti

Rozmery

210 x 297 mm (A4)

Hrúbka

1 mm

Magnetická sila

80 g/cm2

Hmotnosť

230 g

Hmotnosť balenia

3,32 kg

Materiál

anizotropná feritová fólia

Popis produktu

Potrebujete si vytvoriť reklamu, magnetky či ceduľky, ktoré viete ľahko pripnúť na kovové povrchy ako kovové regály, karoséria auta či chladnička? Chcete si zachovať možnosť kedykoľvek a jednoducho ich spätne odopnúť? Ak áno, náš farebný set pestrých magnetických fólií je pre vás správna voľba. Vašu požadovanú grafiku je na fólie možné dostať nalepením nálepiek, alebo potlačením vhodnými tlačiarenskými metódami (eco solvent, UV). Ľahko sa strihajú, čo vám umožňuje prispôsobiť si ich tvar a veľkosť podľa vašich potrieb.

Takto vytvorenú reklamu, magnetky či ceduľky využijete v kancelárii, dielni, fabrikách, v domácnosti, na dekoračné účely, výrobu suvenírov či hier, umeleckú činnosť, vo výstavníctve a v mnohých ďalších odvetviach. Je určená najmä do interiérov.

V prípade, ak fólie nemáte možnosť potlačiť, respektíve onálepkovať, vyskúšajte našu samolepiacu magnetickú fóliu, na ktorú viete prilepiť aj klasické fotografie či iné tlačené grafiky.

Upozornenie: Nikdy nepribližujte magnetické fólie k neodýmovým magnetom, pretože môže dôjsť k ich demagnetizácii. Fóliu preto nepoužívajte na tvorbu magnetickej nástenky. Na tento účel použite jednu z našich kovových tabúľ (bielu alebo čiernu).