Magnetická lepiaca páska 20×1,5 mm (1 meter)

2,27 s DPH

Množstevné zľavy
Cena od 1 ks:2,27€
Cena od 5 ks: 1,94€
Cena od 20 ks: 1,62€
Cena od 50 ks: 1,39€
Cena od 200 ks: Požiadajte o cenovú ponuku
viac než 200 skladom

Objednávky prijaté do zajtra 12:00 doručíme v utorok 18.6.

SKU: P20-1.5 Kategória:

Vlastnosti

Šírka

20 mm

Hrúbka

1,5 mm

Magnetická sila

100 g/cm2

Teplotná odolnosť

do 60 °C

Hmotnosť

110 g (1 meter)

Lepidlo

3M – 55236

Materiál

anizotropná feritová fólia

Popis produktu

Magnetická lepiaca páska slúži na pripevnenie nemagnetického predmetu na kovový povrch. Môžete ňou označiť regále alebo ju použiť ako držiak pre menšie nástroje.

Páska je široká 20 mm a hrubá 1,5 mm. Jej magnetická sila je 100 gramov na cm2. Môžete ju použiť na bežné materiály ako plast, stena, drevo, kovy. Používanie je mimoriadne jednoduché.

Na videu je použitá širšia 30 mm magnetická páska.

Magnetická a lepiaca strana

Magnetická lepiaca páska má magnetickú a lepiacu stranu. Magnetická strana sa prikladá na kov.  Na lepiacej strane je lepidlo M3, ktoré je určené pre najrôznejšie materiály a aplikácie, ktoré vyžadujú pevné spojenia. Na magnetickej strane sa každý milimeter striedajú severný a južný pól.

Nezanecháva žiadne stopy

Na rozdiel od bežnej lepiacej pásky, magnetická páska lepí rýchlo a čisto. Povrch, na ktorý prilepíte stranu s lepidlom zostane čistý.

Magnetická sila

Magnetická páska neslúži na držanie veľkých predmetov. Ale ak ju použijete na menšie predmety, nemusíte mať obavy, že budú odpadávať a stále ich budete musieť dvíhať zo zeme.

Kde môžete pásku použiť?

Magnetickú lepiacu pásku využijete pre remeselné a domáce projekty, nápisy a bannery, bulletinové tabule ako držiak menších nástrojov a pomôcky pre učenie detí. Niektorí zákazníci pásku využili napríklad na upevnenie železnej nádoby s farbou v kufri alebo na vytvorenie rodinnej fotografickej dosky. Jedna zákazníčka použila pásku v kúpeľni ako držiak pre manikúru a pedikúru.

Ďalšie využitie je výroba magnetiek na chladničku, pripevnenie obrázkov alebo kalendára na stenu, pripevnenie fotiek na chladničku a na označenie tovaru na regáloch.

Môžete ju pripevniť na materiály ako plast, porcelán, stena, drevo, hliník, nerez a iné hladké povrchy.

Jednoduché používanie

Magnetickú pásku môžete nastrihať obyčajnými nožnicami. Po odstrihnutí požadovanej dĺžky odporúčame vyrovnať pásku tak, že ju na 24 hodín pripevníte k rovnému železnému povrchu.

Magnetické pásky sa navzájom priťahujú, preto nimi dokážete spojiť aj dva nemagnetické predmety.

Pre pevnejšie spojenie odporúčame povrch pred lepením vyčistiť.

Upozornenie: Nikdy nepribližujte magnetické pásky k neodýmovým magnetom, pretože môže dôjsť k ich demagnetizácii. Magnetickú pásku preto nepoužívajte ako podklad na prichytenie magnetov. Na tento účel použite našu kovovú pásku.