Magnetická fólia šírka 100 cm, hrúbka 0,7 mm (1 meter)

9,99 s DPH

Magnetická fólia sa výborne hodí na vytvorenie vlastných reklám, magnetiek, či ceduliek držiacich na rôznych kovových povrchoch (kovové regály, karoséria auta či chladnička). Požadovanú grafiku je na fóliu možné dostať nalepením vašich nálepiek, alebo potlačením vhodnými tlačiarenskými metódami. Ľahko sa strihá, čo vám umožňuje prispôsobiť si jej tvar a veľkosť podľa vašich potrieb.

Množstevné zľavy
Cena od 1 ks:9,99€
Cena od 2 ks: 9,49€
Nie je skladom
SKU: PI-1000-0.7 Kategória:

Vlastnosti

Hrúbka

0,7 mm

Šírka

100 cm

Dĺžka

1 meter

Magnetická sila

40 g/cm2

Materiál

izotropná feritová fólia

Popis produktu

Potrebujete si vytvoriť reklamu, magnetky či ceduľky, ktoré viete ľahko pripnúť na kovové povrchy ako kovové regály, karoséria auta či chladnička? Chcete si zachovať možnosť kedykoľvek a jednoducho ich spätne odopnúť? Ak áno, naše magnetické fólie sú pre vás správna voľba. Vašu požadovanú grafiku je na fóliu možné dostať nalepením nálepiek, alebo potlačením vhodnými tlačiarenskými metódami. Ľahko sa strihá, čo vám umožňuje prispôsobiť si jej tvar a veľkosť podľa vašich potrieb.

Takto vytvorenú reklamu, magnetky či ceduľky využijete v kancelárii, dielni, fabrikách, v domácnosti, na dekoračné účely, výrobu suvenírov či hier, umeleckú činnosť, vo výstavníctve a v mnohých ďalších odvetviach. Je určená najmä do interiérov.

V prípade, ak fóliu nemáte možnosť potlačiť, respektíve onálepkovať, vyskúšajte našu samolepiacu magnetickú fóliu, na ktorú viete prilepiť aj klasické fotografie či iné tlačené grafiky.

Upozornenie: Nikdy nepribližujte magnetické fólie k neodýmovým magnetom, pretože môže dôjsť k ich demagnetizácii. Fóliu preto nepoužívajte na tvorbu magnetickej nástenky. Na tento účel použite jednu z našich kovových tabúľ (bielu alebo čiernu).