Sketchpaint popisovateľná farba 0,5 l biela lesklá

59,99 s DPH

Potrebujete si rýchlo zapísať poznámku? Už žiadne papieriky, napíšte si ju rovno na stenu.

Nie je skladom
SKU: SKETCH-0.5L-GLOSS Kategórie: , Ďalšie kategórie:

Vlastnosti

Farba

biela lesklá

Hmotnosť balenia

0,8 kg

Výdatnosť balenia

cca 3 m²

Popis produktu

SketchPaint dáva vašej kreativite neobmedzenú slobodu. Píšte a kreslite kdekoľvek potrebujete.

SketchPaint pretvára akýkoľvek hladký povrch na popisovateľný pomocou fixiek pre biele tabule. Farbu je možné namaľovať na steny, tvrdé plasty, kameň, drevo alebo kov. Pre aplikáciu sú však najvhodnejšie hladké steny (bez zrnitej omietky), sadrokartóny. Čím hladší povrch, tým je aj čistenie tabule jednoduchšie. Napísané môžete zmazať jednoducho pomocou stierky (hubky) na biele tabule. A môžete tvoriť znova.

Sketchpaint je využiteľný všade, kde je žiadané mať popisovateľný povrch – detské izby, kancelárie, materské školy/školy, konferenčné sály či zdravotnícke zariadenia.

Po aplikácii farby Sketchpaint získate biely lesklý povrch. Pokiaľ preferujete povrch matný, vyberte si matný Sketchpaint.

Ak je požadované, aby bol povrch aj magnetický, je potrebné pred nanesením SketchPaint použiť magnetickú farbu MagnetPaint. Získať tak môžete magnetickú tabuľu ľubovoľných rozmerov.

Magnetická
  tabuľa na stene vytvorená z farieb.

Čo je to SketchPaint?

SketchPaint je 2-komponentná farba na vodnej báze. Farba je bez zápachu a je vhodná na použitie v interiéri. Je popisovateľná fixkami na whiteboardové tabule. Pozor: nepoužívajte permanentné popisovače.

Čo potrebujete?

⦁ maliarska sada – vanička a lakovací/lazúrovací bavlnený valček, s veľmi krátkym vlasom, ktorý nevytvára štruktúru (valček penový alebo flokovací je nevhodný)
⦁ maskovacia maliarska páska pre presnejšie línie
⦁ jemný brúsny papier
⦁ farba SketchPaint
Nepovinné: impregnačný náter (pre zabezpečenie dokonalej priľnavosti a prekrytia povrchu)
Nepovinné: MagnetPaint (v prípade, že si prajete mať stenu aj magnetickú)

Ako na to?

⦁ Skontrolujte povrch, na ktorý budete farbu nanášať. Stena by mala byť hladká (bez zrna), zbavená mastnoty, prachu, alebo iných nečistôt. Môžete povrch tiež prebrúsiť jemným brúsnym papierom/hubkou.
Tip: SketchPaint sa nanáša vo veľmi tenkej vrstve, ktorá pripadnú zrnitosť a nerovnosti podkladu neprekryje, iba ich skopíruje. Sketchpaint preto nanášajte až v okamihu, ak je podklad dostatočne rovný a hladký.
⦁ V prípade aplikácie Sketchpaint na stenu ju odporúčame najskôr naimpregnovať (pre zlepšenie kvality podkladu).
⦁ Farba je dvojzložková (farba + potrebné tužidlo). V zmysle návodu na použitie zmiešajte obe zložky a miešajte po dobu 3 minút. Následne počkajte 5 minút, kým sa vzniknuté bublinky vyplavia na povrch. Ak je potrebné, pridajte max. 10% čistej vody.
⦁ Pre dobrú funkčnosť postačuje naniesť jedna vrstva. Ak by ste predsa nanášali dve vrstvy, dodržte interval 12 hodín od nanesenia prvej vrstvy. Tiež je potrebné prvú vrstvu jemne prebrúsiť vodoodolným brúsnym papierom. Ak použijete krepové maliarske pásky, odstráňte ich najneskôr po hodine od aplikácie. V prípade ich odstraňovania po dlhšej dobe spoje medzi páskou a farbou najprv prerežte odlamovacím nožom.

SketchPaint úplne vytvrdne po 5 dňoch, po tejto dobe je pripravený na použitie.
SketchPaint nesmie byť aplikovaná pri teplote pod +10 °C a/alebo relatívnej vlhkosti vyššej ako 80 %.

Dostupné v baleniach:

0,5 l a 1 l

Sketchpaint-popisovateľná
  farba na stenu biela lesklá rôzne balenia

Výdatnosť:

cca 6 m² / l pri bielej verzii

Aplikácia:

teplota materiálu a okolia musí byť medzi 16 – 26 °C

Medzi-náterový interval:

12 hod. pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti

Pripravené na použitie:

po 5 dňoch pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti