Magnet fishing set STANDARD (magnet 290 kg + ochranný kužeľ + hák + lano 30 metrov)

75,99 s DPH

viac než 10 skladom

Objednávky prijaté do pondelka 12:00 doručíme v utorok 23.7.

SKU: MFSET-D75L Kategória:

Popis produktu

Vychutnajte si zážitky a vzrušenie z lovenia pokladov práve s týmto setom. Zaskočí vás, aká sila je zhromaždená v tak malom magnete, ktorý sa vám zmestí do ruky. Set je rovnako ideálny pre začiatočníkov ako aj skúsenejších lovcov.

Magnet fishing set STANDARD vás poteší:

  • prekvapivo silným magnetom (sila 290 kg)
  • ochranným kužeľom
  • hákom s okom
  • silným 30 m dlhým lanom.

Prekvapivo silný magnet je navrhnutý špeciálne pre magnet fishing. Tento magnet za ideálnych podmienok unesie až 290-kilogramový predmet. Čím silnejší magnet máte, tým viac nálezov nájdete. S týmto pomocníkom pritiahne aj vzdialenejšie predmety, ktoré sa len tak ľahko neuvoľnia ani pri ich ťahaní po dne. Urobte si preto radosť kúpou setu STANDARD a vyrazte sním na dobrodružné lovenie.

Set je vhodne doplnený o silné žiarivo oranžové 5 mm hrubé lano, ktoré je dobre viditeľné pod hladinou. Ak sa magnet zasekne, vďaka jeho farbe vidíte, kde je. Môžete ho potom uvoľniť ručne, prípadne ho vytiahnuť iným magnetom. Takéto situácie by ste však s naším kužeľom proti zaseknutiu nemali zažívať často. Dobrou správou je, že kužeľ je súčasťou STANDARD setu.

Medzi vybavením ďalej nájdete hák s okom. Pýtate sa, na čo vám poslúži? Po vytiahnutí nad hladinu predmet prestane byť nadnášaný vodou. Preto sa ťažké nálezy od magnetu môžu odpojiť. Pozrite si video, kde sa takto odpojil nájdený bicykel. Keďže lovec na videu nemal so sebou hák, bicykel sa mu vytiahnuť nepodarilo. Vám sa to však s naším setom nestane.

Prečítajte si aj ďalšie detaily o magnete, lane či ochrannom kužele a presvedčte sa o ich skvelých vlastnostiach.

Doplnky

Odporúčame vám dokúpiť si ochranné rukavice. Tie vám zvýšia komfort pri lovení a manipulácii s lanom a ochránia vás pred vodou a blatom. Taktiež zvýšia bezpečnosť pri styku s ostrými predmetmi. Rovnako dobre vám určite poslúži náš prepravný box, s ktorým si svoj set môžete pohodlne a bezpečne vziať so sebou.

Upozornenie: Magnet môže poškodiť elektroniku. Držte ho aspoň 15 centimetrov od kreditných kariet, počítačov, mobilov, hodiniek a inej elektroniky. Magnet by nemali používať ľudia s kardiostimulátorom.

Nálezy vytiahnuté s magnetom 290 kg

Trezor

magnet
 fishing nález privolanie polície

Trezor našli chalani z Magnetfiške tímu – Oto, L-ko a Kiťo. Vytiahli ho spoločnými silami a za pomoci troch magnetov: dva magnety 290 kg jeden obojstranný 310 kg. Bolo to v Tomášove pri Bratislave.

Najlepšie bolo, že v trezore bolo ešte veľa z jeho pôvodného obsahu: CD-čka, platobné karty, identifikačný preukaz zahraničného rezidenta. Nález určite súvisel s trestnou činnosťou. Preto privolali políciu, ktorá trezor aj zvyšok jeho obsahu odniesla.

Náboje, podkova a dve gule

magnet
 fishing nález nábojemagnet
 fishing nález podkova

 

Náboje vylovil Honza Z. Našiel ich s otcom pod mostom pod Chlumcem nad Cdlinou medzi Loukonosy a Pamětníkem. Použil magnet so silou 290 kg.

Podkovu a dve gule našiel náš zákazník Marián z Lučatína v rieke Hron. Magnet fishing trval len chvíľu, možno 15 minút, pretože išla búrka.

magnet
 fishing nález bicykel

Bicykel v nádrži našiel Vlastimil Fousek v blízkosti mesta Poděbrady. Použil magnet s nosnosťou 290 kg.

Rebrík

magnet
 fishing nález rebrík

Rebrík vytiahol z vody Patrik Józsa z rieky Váh. Bolo to v obci Kráľová nad Váhom.

iPhone X

magnet
 fishing nález telefón

Rozbitý iPhone našiel Oto z Magnetfiške tímu v Petržalke. Na vytiahnutie použil magnet s nosnosťou 290 kg. iPhone X nepatrí k najlacnejším. Ešte pred časom sa predával za asi tisíc eur. Pôvodného majiteľa musela strata bolieť, ak ho, pravda, do vody nezahodil sám.

Nálezy vytiahnuté hákom

Reťaz a ozubené koleso
magnet
 fishing nález koleso

Ozubené koleso našiel Peter Surovský v okolí Trenčína, kde objavil eurocenťáky aj ťažkú reťaz. Koleso vážilo asi 30 kg. Lokalizoval ho magnetom so silou 310 kg a vytiahol hákom.
Reťaz
magnet
 fishing nález reťaz

40-kilovú reťaz našiel opäť Peter Surovský v okolí Trenčína. Na vytiahnutie použil obojstranný magnet 310 kg a hák.

Reťaz pritiahol k brehu magnetom a vylovil ju s hákom. Na tento úlovok je hrdý, lebo dalo zabrať, kým ho dostali von.

Náboje a topánka

Našiel Peter Surovský s magnetom 310 kg v Trenčianskom kanáli. Lov trval hodinu.

Ochutnávka atmosféry magnet fishing hobby

Vo videu sme lovili s výbavou z našeho e-shopu:

Magnet s okom – sila 530 kg
Magnet s okom obojstranný – sila 2×310 kg
Lano pre magnet fishing hrúbka 5 mm (oranžové 30m)
Rukavice pre magnet fishing

Pestrá zbierka nálezov zanietených fisherov

Zaistenie závesného oka

Pred použitím fishing magnetu je nutné závesné oko dostatočne utiahnuť.

utiahnutie oka/závitu

Pre lepšie zaistenie závitu odporúčame použiť špeciálne lepidlo BISON METAL LOCK 10 ml.

zaistenie oka/závitu lepidlom