11%

Magnet s okom obojstranný – sila 2×310 kg

53,49 s DPH

Magnet pre lovcov pokladov – sila 2×310 kg s dvoma aktívnymi stranami. Oko je možné zaskrutkovať z boku aj zhora.

viac než 50 skladom

Objednávky prijaté do zajtra 14:00 doručíme v piatok 3.2.

SKU: F200X2-M10-N38-NI-O Kategória: Ďalšie kategórie: ,

Vlastnosti

Priemer

74 mm

Výška bez oka

28 mm

Magnetická sila

310 kg

Materiál

NdFeB – N38 (neodýmový magnet)

Hmotnosť

1,1 kg

Popis produktu

Extrémne silný neodýmový magnet navrhnutý pre hľadanie pokladov pod vodou. Tiež je vhodný pre rôzne iné aplikácie, kde je potrebný veľmi silný magnet. Magnet má v sebe dva závity: jeden zboku a jeden zvrchu. Závit v smere osi prechádza celým magnetom. Magnet má bez oka rozmery 74x28mm.

Vďaka jeho nízkej hmotnosti sa magnet ľahko hádže do diaľky.

Narozdiel od štandardných magnetov s okom, tento magnet má dve aktívne strany, na ktoré môže zbierať kovové predmety. Pri uviazaní lana zboku je výrazne nižšie riziko zachytenia magnetu medzi koreňmi alebo inými prekážkami na dne vodnej plochy, keďže magnet ľahšie prekĺzne. Magnet sa dokáže dobre kĺzať po dne rieky alebo jazera a efektívne vyzbierať kovové predmety na dne.

Magnet je vhodný na hľadanie skrytých kovových pokladov pod vodou, vytiahnutie spadnutého náradia z kanála, triedenie odpadu alebo vyčistenie fontány od nánosu mincí. Pri ideálnych podmienkach dokáže uniesť až 310-kilogramový oceľový predmet.

Viac o výbere správneho magnetu a lana, technike lovu a vhodných miestach pre hľadanie artefaktov sa dočítate v našom článku Magnet fishing na Slovensku.

Vnútorný magnet je vyrobený z najsilnejšieho magnetického materiálu na svete NdFeB. Okolo neodýmového magnetu je ochranný oceľový cylinder, ktorý zároveň zvyšuje jeho celkovú magnetickú silu.

Aby ste predĺžili životnosť magnetu, po použití ho odporúčame utrieť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu k produktu “Magnet s okom obojstranný – sila 2×310 kg”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *