10%

Magnet s okom – sila 530 kg

(1 recenzia zákazníka)

59,39 s DPH

Magnet s okom na uviazanie lana.

viac než 50 skladom

Objednávky prijaté do zajtra 14:00 doručíme v pondelok 15.8.

SKU: D100L-M10-N38-NI-O Kategória: Ďalšie kategórie:

Vlastnosti

Priemer

100 mm

Výška bez oka

20/40 mm

Magnetická sila

530 kg

Materiál

NdFeB – N38 (neodýmový magnet)

Hmotnosť

1,3 kg

Popis produktu

Silný magnet pre lovcov pokladov. Tento magnet nielen vytiahne veľmi ťažké predmety, ale tiež priťahuje ľahšie predmety z veľkej diaľky. Mince, nožíky, mobily, fotoaparáty… magnet sa ich nemusí ani dotknúť! Stačí prejsť popri nich a samy naň naskáču. S takýmto silným magnetom dokážete vyčistiť rieky a jazerá naozaj dôkladne a nenecháte za sebou žiadne vzácne artefakty, ktoré by inak ušli vašej pozornosti.

Magnet má vnútorný závit s okom na uviazanie lana, ktoré sa dá v prípade potreby od magnetu oddeliť. Výška širšej kruhovej časti magnetu je 20 mm. Spolu so závitovým výstupom po oko (bez výšky oka) má magnet výšku 40 mm.

Magnet je vhodný na hľadanie skrytých kovových pokladov pod vodou, vytiahnutie spadnutého náradia z kanála, triedenie odpadu alebo vyčistenie fontány od nánosu mincí. Pri ideálnych podmienkach dokáže uniesť až 530-kilogramový oceľový predmet.

Uvádzaná odtrhová sila je sila, ktorú treba vyvinúť, aby ste magnet odtrhli od oceľovej podložky pri nasledovných ideálnych podmienkach:

  • podložka je z čistej ocele a je hrubá aspoň ako magnet
  • magnet sa predmetu dotýka celou plochou
  • magnet je ťahaný kolmo na podložku

Viac o výbere správneho magnetu a lana, technike lovu a vhodných miestach pre hľadanie artefaktov sa dočítate v našom článku o magnet fishingu na Slovensku.

Vnútorný magnet je vyrobený z najsilnejšieho magnetického materiálu na svete NdFeB. Je zasadený do oceľovej konštrukcie, ktorá magnet chráni pred poškodením a zároveň zvyšuje jeho celkovú magnetickú silu.

Aby ste predĺžili životnosť magnetu, po použití ho odporúčame utrieť.

1 recenzia k produktu Magnet s okom – sila 530 kg

  1. Peter

    Ja som osobne z týmto magnetom veľmi spokojný a plánujem v blízkej dobe zakúpiť si ešte 1 takýto ďalší 530kg magnet

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *