Magnet s okom obojstranný 2x500kg

Akcia!
  • obojstranný fishing magnet 500kg
  • magnet so závitom 500 kg
  • Oká k magnetu pre magnet fishing
  • závit v magnete 500kg

59,95 49,95 s DPH

Magnet pre hľadanie pod vodou s dvoma aktívnymi stranami. Oko je možné zaskrutkovať z boku aj zhora.

Hmotnosť 1.5 kg
Priemer

97 mm

Výška bez oka

40 mm

Odtrhová sila

500 kg

Závit

M10

Materiál

N38

viac než 50 skladom

Ak objednáte do zajtra 14:00, objednávku doručíme v stredu 21.8.

Katalógové číslo: MSZ-F300X2-M10-O Kategórie: Značky: ,

Popis

Extrémne silný neodýmový magnet navrhnutý pre hľadanie pokladov pod vodou. Tiež je vhodný pre rôzne iné aplikácie, kde je potrebný veľmi silný magnet. Magnet má v sebe dva závity: jeden zboku a jeden zvrchu. Závit v smere osi prechádza celým magnetom. Súčasťou balenia sú dve oká. Magnet má bez očí rozmery 97x40mm.

Narozdiel od štandardných magnetov s okom, tento magnet má dve aktívne strany, na ktoré môže zbierať kovové predmety. Pri uviazaní lana zboku je výrazne nižšie riziko zachytenia magnetu medzi koreňmi alebo inými prekážkami na dne vodnej plochy, keďže magnet ľahšie prekĺzne. Magnet sa dokáže dobre kĺzať po dne rieky alebo jazera a efektívne vyzbierať kovové predmety na dne.

Magnet je vhodný na hľadanie skrytých kovových pokladov pod vodou, vytiahnutie spadnutého náradia z kanála, triedenie odpadu alebo vyčistenie fontány od nánosu mincí. Pri ideálnych podmienkach dokáže uniesť až 500-kilogramový oceľový predmet.

Viac o výbere správneho magnetu a lana, technike lovu a vhodných miestach pre hľadanie artefaktov sa dočítate v našom článku Magnet fishing na Slovensku.

Vnútorný magnet je vyrobený z najsilnejšieho magnetického materiálu na svete NdFeB. Okolo neodýmového magnetu je ochranný oceľový cylinder, ktorý zároveň zvyšuje jeho celkovú magnetickú silu.

Aby ste predĺžili životnosť magnetu, po použití ho odporúčame utrieť.

Podobné produkty