Pin Art XL – oceľové odtlačky

13,99 s DPH

Pin Art – špendlíková tabuľka, ktorá okamžite vytvorí 3D obraz zo všetkého, čo do nej vložíte. S Pin Art sa zábava nikdy neskončí.

125 skladom

Objednávky prijaté do pondelka 12:00 doručíme v utorok 23.7.

SKU: PIN-ART-XL Kategória:

Vlastnosti

Šírka

15 cm

Výška

20 cm

Hĺbka

5,5 cm

Hmotnosť

840 g

Popis produktu

S Pin Art si vďaka množstvu bezpečných špendlíkov vytvoríte jedinečné 3D obrazy či zábavné dizajny, kedykoľvek vás to napadne. Keď ho vyskúšate, nebudete ho chcieť pustiť z ruky.

Pin
  Art - magnetická tabuľka na 3D odtlačky

Prečo si vybrať Pin Art?

1. Doprajte si zábavu: Vďaka vyše 2000 špendlíkom vytvoríte detailné objekty, ktoré sú oveľa zaujímavejšie ako originál. Pin Art zabaví deti i dospelých.
2. Návyková hračka na stôl: Keďže túto zázračnú tabuľku si veľmi rýchlo obľúbite, odporúčame ju umiestniť na stôl. Budete ju tak mať vždy po ruke, ked dostanete chuť si niečo odtlačiť.
3. Dekorácia: Pin Art s odtlačkom dodáva vášmu interiéru nezameniteľný a moderný vzhľad. Predstavuje peknú kombináciu kreativity a estetiky.
4. Vlastný jedinečný 3D obraz: S bezpečnými špendlíkmi môžete odtlačiť čokoľvek, čo vás napadne. Rôzne predmety z vášho okolia, vašu dlaň, či dokonca tvár. A keď vás váš 3D obraz omrzí, stačí si jednoducho odtlačiť nový.

pin
  art oceľové odtlačky dekorácia

Kde a ako môžete využiť Pin Art?

• zdroj zábavy
• výzdoba interiéru
• zaujímavý doplnok na stôl v kancelárii
• originálny darček pre milovníkov umenia a zábavy

Doprajte si tento skvelý zdroj zábavy, ktorý transformuje vašu kreativitu do 3D sveta. Vytvorte si vlastné umelecké diela a zabavte sa s Pin Art!

Obsah balenia:
1 x – tabuľka pre 3D odtlačky
Pin
  Art - oceľové odtlačky

Rozmer Pin Art XL pri vysunutých špendlíkoch je 15 x 20 x 5,5 cm.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do troch rokov.